301 Moved Permanently

301 Moved Permanently

The document has been permanently moved to here.
Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!
Yazan : admin Tarih : 02 Şubat 2014 Görüntüleme : Yorum sayısı : 0

SESLI ZARA
Sesli sohbet, internet üzerinde mobil veri veya wifi ağı aracılığıyla beraber birbirlerinden haber alma işlemidir. Bu sohbet siteleri, uygulamaları sayesinde sesli zara, kameralı zara, ve chat işlemleri gerçekleştiririz. Yaklaşık 10 sene öncesinde böyle bir şeyin olucanı birisi söylese kuşkusuz olarak herkes güler geçer. İnsanlar, dostları, arkadaşları ve sevenleri ile her daim iletişimde olmak için genelde daha kolayını ve ucuzunu tercih etmek için çaba göstermektedir.

Watsap
Ülkelerin çoğunluğunun kullanmakta olduğu bir sesli chat zara, mesajlaşma, resim gönderip alabilme özelliği olan bir uygulamadır. Oldukça kullanışlı olan ve neredeyse herkesin kullandığı bir uygulamadır.
Azar
Azar uygulaması ülkeler arasında karışık olarak eşleşme yapan bir kameralı chat uygulamasıdır. Oldukça kullanışlı ve populer bir uygulama olan azar uygulaması oldukça iyi vakit geçirmemizi sağlamaktadır ve uygulamayı ücretsiz olarak indirmemizde oldukça mümkündür.
Skype
Bu kategorideki en popüler uygulama diyebileceğim uygulamardan biriside Skype’dır. Mobil cihazlarda da görüntülü konuşma özelliği olması özelliği oldukça kullanıcıları tarafından daha çok tercih edilme imkanı sunar. ChatSaati

Tags: